Відбувся "круглий стіл" з нагоди Дня журналіста України

   6 червня 2016 року в залі засідань Тальнівської районної ради з нагоди Дня журналіста України відбувся «круглий стіл». Запрошувались керівники всіх засобів масової інформації (ЗМІ), які функціонують в районі. В засіданні взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук та керівники ЗМІ: Валентина Поліщук - редактор районної газети «Тальнівщина», Ірина  Рогова – редактор районної газети «Колос», Тетяна  Карачун – представник газети «Реклама Тальнівщини», Валерій Белоногін - директор газети ТОВ РГ «Рідна земля», Ніна Токар – редактор районного радіомовлення, Валентин  Гордєєв – редактор газети «Поле честі».

  День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів.

   Учасники «круглого столу» відмітили, що День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Обговорювалися питання, які найбільше хвилюють жителів району. Відмічено, що для будь-якого видання важливо знайти свою аудиторію і запропонувати  їй  саме те, що могло б задовольнити її читацький інтерес.

   Присутні висловилися за те, що між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування і ЗМІ має бути конструктивний діалог та була дотримана грань моралі, незважаючи на бізнес-інтереси. Тожважливим фактором успіху видання є стандарти його роботи та майстерність журналістів. Вони повинні бутивільні у висловленні власних думок та емоцій. Популярність виданнябагато в чому залежить від тем, які у ньому порушуються, і того, чи є ці теми цікавими для читача. Читачі втомилися від негативу і хочуть почути щось позитивне.

  У спілкуванні швидко промайнув час. Голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Василь Клименко привітали представників районних засобів масової інформації із професійним святом. Побажали міцного здоров’я, творчого натхнення, а  органи влади всіх рівнів всіляко розвиватимуть засади відкритості своїх дій, сприятимуть зростанню ролі засобів масової інформації у розв’язанні соціально-економічних завдань.

Повернутись