Відбувся другий етап обласної спартакіади

   13 травня 2017 рокукоманда Тальнівського району взяла активну участь у другому етапі обласної спартакіади серед депутатів обласної, районної, міських, сільських та селищних рад, яка проводилася в смт. Маньківка.

 Учасниками змагань були команди м.Умань, Жашківського, Катеринопільського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського та Христинівського районів. У напруженій боротьбі команда району виборола третє загальнокомандне місце,  поступившись Уманському та Жашківському районам.

   У змаганнях з шахів взяли участь депутат районної ради Слободяник М.А., депутат міської ради Соловей Л.В., з шашок – депутат районної ради Тульчинський С.Б., голова районної ради Любомська В.О., з настільного тенісу – депутати міської ради Гижко О.М. та Мамалига О.В. За наслідками змагань з особистої першості перемогу з шахів здобув, зайнявши перше місце, Слободяник М.А., з шашок друге місце – Любомська В.О., третє місце – Тульчинський С.Б.

  Наполегливо боролася волейбольна команда в складі депутатів районної ради Поперечного В.А., Танцюри В.В., депутатів Майданецької - Рейнюка І.І., Свідерського Ю.В., Веселокутської - Заболотнього В.М. сільських рад, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П.

  Поступившись лише минулорічному чемпіону області – команді Уманського району, та перемігши команди Жашківського і Христинівського районів, волейбольна команда зайняла третє місце.

  Показала справжній характер і команда з міні-футболу у складі Лоташівського та Глибочківського сільських голів Поліщука С.В. і  Мельника В.Г., депутатів Шаулиської - Маленка В.Б., Майданецької  – Коваля Б.В., Онопріївської – Накоп’юка А.Р.  та    Накоп’юка С.Р. сільських рад.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись