Відбувся черговий семінар-навчання секретарів сільських рад

   30 вересня 2014 року відбувся черговий семінар-навчання секретарів сільських рад, який проводили керівник апарату райдержадміністрації Соловей Л.В. та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П.

   На семінарі керівниками відповідних районних служб надано роз'яснення щодо застосування чинного законодавства при розгляді питань наділення земельних ділянок учасникам АТО, дотримання державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування. Доведено до відома секретарів зміни в законодавстві щодо тимчасової зміни голосування виборця без зміни його виборчої адреси, реєстрації місця проживання громадян, оприлюднення проектів рішень сільських рад на офіційних веб-сайтах.

  Проведено практикум щодо застосування Інструкції з діловодства при підготовці проектів листів органами місцевого самоврядування.

 Секретарі Кобринівської та Колодистенської сільських рад проінформували присутніх про перебування на навчанні в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Повернутись