Відбувся черговий семінар з сільськими головами

10 квітня 2015 року  відбувся черговий семінар сільських голів, який проводили голова районної ради Руснак Н.П. та т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В.  Перед початком семінару голова районної ради Руснак Н.П. та Вишнопільський сільський голова Гудзенко Т.І. від імені присутніх привітали колегу Романівського сільського голову Полійчук Г.М. з днем народження.

В подальшому відбувся розгляд питань, винесених на семінар. Зокрема з питань профілактики шахрайських дій на території району, інформував прокурор району  Зубенко С.А.

Активно відбулось обговорення питань фінансування дошкільних навчальних закладів, закладів культури та практичного застосування положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», з яких доповідали начальник фінансового управління  райдержадміністрації Шпичак Н.В. та начальник відділу з питань внутрішньої політики та забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Півторак Т.О.

Завідувач сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації Щербатий М.О. звернув увагу на організацію виконання районної програми коригування ( оновлення ) топографічної підоснови, схеми планування території та генеральних планів населених пунктів Тальнівського району на 2015-2020 роки. З питань  врахування  роз’яснень Державної фіскальної служби України при прийнятті рішень щодо надання пільг по сплаті земельного податку,  змін в законодавстві щодо пенсійного забезпечення, удосконалення порядку надання житлових субсидій інформували  радник голови районної ради  з питань юридичного забезпечення діяльності ради Івченко В.А.,начальник управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Сухонос М.В. та начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Маринченко Т.І.

Щодо забезпечення ефективної роботи органів місцевого самоврядування з питань реалізації власних та делегованих  повноважень у сфері регулювання земельних відносин доповідала  т.в.о. начальника відділу Держземаганства у Тальнівському районі  Руденко Л.М. Голова районної ради ветеранів війни та праці Білозор В.В. звернувся до сільських голів щодо спільних дій  з організації виконання Указу Президента України про відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Керуючий справами  виконавчого апарату районної ради   Карпук В.П.   виступив з питань  підвищення кваліфікації посадовими особами  місцевого самоврядування та професійну підготовку за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі знань «Державне управління».                               

Т.в.о першогозаступника голови райдержадміністрації Гречка В.В. подякував сільським головам  за належну організацію проведення в селах акцій «За чисте довкілля» та «Майбутнє лісу у твоїх руках» та запропонував продовжити роботу і надалі.

В обговоренні питань, винесених на семінар, взяли участь сільські голови Свідерський Ю.В., Козаченко П.О., Гудзенко Т.І., Бондаренко В.О., Гульченко С.П., Поліщук С.В., Маляр В.І., Чмига Л.С., Мельник В.Г. та інші.

 

Фотозвіт

Повернутись