Відбулося засідання робочої групи

       26 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи за участю голови районної ради Любомської В. О., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н. В., головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Данилюк Г. В., депутатів районної, міської рад та виконавчого апарату районної ради.

         На засіданні робочої групи було розглянуто звернення головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Данилюк Г.В. щодо надання в користування для потреб закладу приміщень.

        За наслідками розгляду було запропоновано райдержадміністрації спільно з керівництвом комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», центральної районної лікарні детально розглянути шляхи забезпечення доступності отримання якісної, всебічної, комплексної, безперервної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги. Зокрема прорахувати потребу в коштах на комп’ютеризацію, іншого матеріально - технічного оснащення первинної та вторинної ланки медицини, підписання з пацієнтами Декларацій про вибір сімейного лікаря з надання первинної медичної допомоги, що має розпочатись з квітня 2018 року.

       Також напрацювати пропозиції щодо перегляду розміщення кабінетів центральної районної лікарні і комунального закладу, з метою покращення організації прийому пацієнтів, недопущенню черг.  

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись