Відбулося засідання робочої групи з обстеження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району

  15 березня 2017 року відбулося засідання робочої групи з обстеження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району в складі депутатів районної ради Каплюченка М. А., Поперечного В. А., Бондарчука В. І., Маринченко Т. І., Слінковенка В. Д., фахівців з будівництва Ротаєнка В. М., Бортніка В. І., заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Півторак Т.О. та начальника групи по централізованому обслуговуванню загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти Осокіної К. Г. Перед початком її засідання голова районної ради Валентина Любомська запропонувала членам робочої групи здійснити обстеження та внести пропозиції щодо вирішення проблеми опалення Тальнівського районного будинку культури, проведення його ремонту, стану і подальшого використання адмінбудівлі, що знаходиться за адресою: м. Тальне, вул. Замкова, 83 та ефективності використання іншого майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

  Робочою групою було проведено обстеження покрівлі адмінбудівлі за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 28, технічного стану будівлі районного будинку культури, адмінбудівлі що знаходиться за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 28, та адмінбудівлі за адресою: м. Тальне, вул. Замкова, 83 в якій розміщується редакція районної газети «Колос» та районний музей «Історії хліборобства».

  Після детального обстеження та обговорення даних будівель робочою групою було надано відповідні пропозиції для подальшого розгляду на засіданні постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики щодо подальшого їх використання та проблем, які потребують вирішення.

Фотозвіт

Повернутись