Відбулося засідання робочої групи при голові райдержадміністрації

  5 жовтня  2015 року відбулося засідання робочої групи при голові райдержадміністрації та голові районної ради за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Ковалишиної С.О., начальник Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляди С.Є., начальника відділу освіти райдержадміністрації Синьогуба В.М та головного лікаря центральної районної лікарні Майсюка А.В. на якому розглянуто питання   погашення податкового боргу зі сплати земельного податку відділом освіти райдержадміністрації та Тальнівською центральною районною лікарнею.

   Голова районної ради  Руснак Н.П. проінформувала, що заборгованість зі сплати даного податку за відділом освіти рахується в сумі 30372 грн., центральною районною лікарнею – 4607 грн.

  Начальник Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляда С.Є. наголосив, що даний борг потрібно негайно погасити, в разі несплати будуть застосовані штрафні санкції і пеня, а також орган доходів і зборів має право звернутись до суду щодо зупинення видаткових операцій на рахунках платників податків.

    Запропоновано головному лікарю центральної районної лікарні Майсюку А.В. погасити борг по земельному податку за рахунок власних надходжень від господарської діяльності, а начальнику відділу освіти райдержадміністрації Синьогубу В.М. – за рахунок внутрішніх резервів. Крім того дане питання буде винесено на розгляд постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, яку планується провести в другій декаді жовтня.

Повернутись