Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

11 березня 2016 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров.

         В роботі комісії взяли участь голова районної ради  Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступники голови райдержадміністрації  Володимир Гречка та Тетяна Півторак, основні розпорядники бюджетних коштів. На засідання заслухано звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2015 рік та обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами. Із означених питань інформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ковалишина.

         Про проект Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік  доповідав Станіслав Коляда – начальник Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, а про Стратегічний план розвитку Тальнівського району до 2020 року та про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2016 рік доповідала Тетяна Сандул – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

         Про надання одноразової допомоги жителям району на лікування інформував Віталій Карпук – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

         Після обговорення поданих проектів, в яких взяли активну участь голова та члени постійної комісії Олександр Дімітров, Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Микола Каплюченко, Сергій Тульчинський, голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 15 березня 2016 року.

 

Фотозвіт

Повернутись