Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

            28 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В., за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Образцової М.І. та начальника Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Голоти І.Д.

         На комісії розглядалися та обговорювалися питання про зняття з контролю: програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2016 роки у зв’язку із закінченням її терміну дії; програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Тальнівського району на період до 2016 року та Положення про місцеву міліцію та Програму утворення місцевої міліції району у зв’язку із закінченням терміну їх дії та ліквідацією державтоінспекції і міліції.

         Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П. інформував про проекти рішень до 14-ї сесії районної ради, зокрема «Про зняття з контролю рішень районної ради», «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.01.2016 № 3-3/УІІ «Про утворення президії районної ради та затвердження її скалу» із змінами». Та довів до відома членів комісії, про необхідність подання до виконавчого апарату районної ради звітів на виконання рішення від 23.12.2016 № 11-10/VIІ «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIІ скликання перед виборцями». Також розглянуто заяву про дострокове припинення депутатських повноважень депутата районної ради Сесь Н.В. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на сесію районної ради, яка відбудеться 03 березня 2017 року.

     Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради Танцюра В.В., Пашковський Ю.В., Пилипенко О.Ф. та Глийовий М.С.

 

Виконавчий апарат районної ради

 

         

Повернутись