Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

         28 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив заступник голови комісії – Поперечний В. А.. Два питання порядку денного комісії розглянуто за участю голови районної ради Любомської В.О., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О. та спільно з  постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань. Члени комісії розглянули звернення трудового колективу районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністраціїщодо подальшого функціонування їхньої установи. Разом з керівником методкабінету Лобовою С.В. та начальником відділу освіти Коваль Л.В. обговорили перспективу створення на базі районного методичного кабінету сервісного центру з широким колом послуг, який міг би обслуговувати всі освітні заклади району, в тому числі і об’єднаної територіальної громади. Також комісією розглянуто питання про передачу книжкових фондів сільських бібліотек на баланс сільських рад у зв’язку з передачею Тальнівської центральної районної бібліотеки до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади. Членами комісії рекомендовано відповідальним особам райдержадміністрації дане питання доопрацювати та включити до порядку денного президії та чергової сесії районної ради, надавши депутатам районної ради необхідні роз’яснення.

Після обговорення питань винесених на розгляд спільного засідання комісій, комісія з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики продовжила свою роботу та запропонувала включити до порядку денного 14-ї сесії районної ради такі питання: про звернення до Кабінету Міністрів України щодо тарифів на електроенергію, яка використовується для вуличного освітлення, про хід виконання рішення районної ради від 19.01.2017 № 12-2/УІІ «Про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади», про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-16/VІІ «Про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки», про проведення громадського обговорення з питання присвоєння імені Доманицького В. М. Колодистенському навчально-виховному комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тальнівської районної ради, про надання дозволу відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації на продовження терміну дії договорів оренди. Крім того, комісією було внесено пропозиції щодо зняття з контролю ряду рішень районної ради, в яких закінчився термін дії.

         Також внесено пропозицію розглянути на черговому засідання комісії такі питання: про друкований засіб масової інформації районну газету «Колос», про реорганізацію Веселокутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з перетворенням в дошкільний навчально-виховний комплекс, про внесення змін в рішення районної ради від 12.08.2013 № 22-14 «Про перелік об’єктів (суб’єктів) спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району» із змінами,  про передачу частини майна відділом культури райдержадміністрації  Тальнівській міській раді.

     З усіх питань, запропонованих на розгляд комісії, прийняті відповідні рішення.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись