Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

  02 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики за участю заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Тетяни Півторак, представників райдержадміністрації та районної ради.

  Комісією розглянуто проекти рішень районної ради про реорганізацію Тальнівського районного методичного кабінету, про передачу в оренду частини підвального приміщення адміністративної будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району. Дані проекти рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та 41-ї сесії районної ради. Проекти рішень про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста району, про продовження терміну дії договорів оренди частини адміністративної будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району, комісією підтримано та доручено виконавчому апарату районної ради доопрацювати їх з врахуванням внесених пропозицій і оприлюднити на офіційному сайті районної ради. Голові районної ради доопрацьовані проекти винести на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

 Проект рішення про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на продовження терміну дії договору суборенди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району комісією запропоновано розглянути на засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності і надати правовий висновок щодо даного проекту рішення з врахуванням вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», який введено в дію з 1 лютого 2020 року.

 Членами комісії заслухано інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталія Захарчука про хід виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016-2020 роки. Запропоновано продовжити контроль за виконанням Програми та виконавцям даної Програми вжити додаткових заходів щодо її виконання та інформування населення в засобах масової інформації. Також розглянуто питання щодо готовності закладів соціальної та гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Інформацію взято до відома та вирішено повторно розглянути на черговому засіданні комісії.   

  Комісією також розглянуто рішення Черкаської обласної ради від 12.03.2020 № 36-38/VІІ «Про обласну програму «Створення містобудівного кадастру Черкаської області на 2020-2021 роки». Відмічено, що районна програма створення та ведення містобудівного кадастру на 2015-2018 роки була знята з контролю, згідно подання райдержадміністрації, рішенням районної ради від 18.06.2019 № 33-5/VІІ. Запропоновано Тальнівській районній державній адміністрації розглянути обласну програму «Створення містобудівного кадастру Черкаської області на 2020-2021 роки» та внести пропозиції щодо необхідності прийняття відповідної районної. Крім цього, розглянуто лист ПАТ «УКРПОШТА» щодо надання в оренду приміщення гаражів. За наслідками розгляду враховано, що дані гаражі передані на правах оперативного управління та баланс Тальнівській районній державній адміністрації та доручено Тальнівській районній державній адміністрації внести пропозиції згідно повноважень та чинного законодавства.

 Заслухано інформації про хід виконання рішення районної ради від 30 квітня 2020 року про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району та затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей. Дане рішення запропоновано зняти з контролю, як таке що виконане. Членів комісії було проінформовано про стан сплати орендної плати за орендоване комунальне майно та його використання.

  Також ознайомлено з листами регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Державного агентства водних ресурсів України про проведення інвентаризації гідротехнічних споруд; народного депутата України Нагорняка С. В. щодо підтримки звернення депутатів Тальнівської районної ради про скасування постанови НКРЕП щодо оплати послуг за постачання та розподіл природного газу; відділу освіти райдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України щодо перейменування закладів освіти І-ІІІ ступенів у ліцеї та листа Тальнівської районної державної адміністрації про виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» в частині укладення контрактів з керівниками та працівниками закладів освіти. Дані листи взято до відома та врахування в подальшій діяльності.

  Активну участь при розгляді питань, винесених на розгляд постійної комісії районної ради, взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В. А., Слінковенко В. Д.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись