Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

  19 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики за участю заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Тетяни Півторак, представників райдержадміністрації та районної ради.

  Комісією розглянуто проекти рішень районної ради про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, про погодження передачі в оренду приміщення гаражів, майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району, про припинення діяльності Кобриновогребельського закладу освіти (дитячий садок) «Ромашка» Тальнівської районної ради шляхом ліквідації,про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), про внесення змін до договорів оренди частини адміністративної будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району та про затвердження Переліку державних та комунальних підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню. Також комісією розглянуто доопрацьовані проекти рішень про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста району, про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та міста району телемедичного обладнання такомплектів одягу протиепідемічного. Дані проекти рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та 41-ї сесії районної ради.

  Разом з тим, проекти рішень про надання дозволу районній державній адміністрації на продовження терміну дії договору суборенди майна, про продовження терміну дії договорів оренди частини адміністративної будівлі та про передачу в оренду частини підвального приміщення адміністративної будівлі, які належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста району, знято з розгляду відповідно пропозицій суб’єктів подання даних проектів рішень.

  Членами комісії заслухано інформацію про хід виконання рішень районної ради від 30.04.2020 № 40-1/VII «Про прийняття в спільну власність  територіальних громад сіл та міста Тальнівського району  службового автотранспорту – легкового автомобіля» та від 30.04.2020 № 40-2/VII «Про надання  згоди  на прийняття в спільну власність  територіальних громад сіл та міста Тальнівського району службового автотранспорту - легкового автомобіля». Відмічено, що даний автомобіль прийнято в спільну власність  територіальних громад сіл та міста району,  передано на баланс та закріплено на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Запропоновано зняти з контролю дані рішення як такі, що виконанні.

  Комісією також розглянуто питання про проведення заходів з реалізації програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району на 2016-2020 роки, а саме ремонту адміністративної будівлі розташованої за адресою: вул. Соборна, 45, м. Тальне. Інформацію взято до відома та відмічено, що дане питання також розглядатиметься на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку в частині виділення коштів на ремонт.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись