Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

          24 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров.

         На засіданні обговорено питання «Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».  По даних питаннях інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

         На розгляд комісії також виносилися питання «Про зняття з контролю рішень районної ради» та «Про внесення змін до штатного розпису виконавчого апарату районної ради з 1 січня 2017 року» по яких інформував керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Віталій Карпук.

          Члени комісії підтримали проект рішення «Про звернення до  Кабінету Міністрів України щодо тарифів на електроенергію, яка використовується для вуличного освітлення».

         Також розглянуто проект рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №11-16/УІІ «Про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки». По даному питанню інформувала головний бухгалтер управління агропромислового та економічного розвитку Людмила Поліщук.

         В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Сергій Гудзенко,  Микола Каплюченко, Володимир Бондарчук, Віктор Марченко, Ігор Новицький, Павло Лаціна. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на сесію районної ради, яка відбудеться 03 березня 2017 року.

                                                                                                              Виконавчий апарат районної ради.

 

Фотозвіт

Повернутись