Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

       28 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко М.Д..  В роботі комісії взяли участь -  начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Сикалов Г.А., голова Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО Данилюк В.М., сільський голова села Лащова Дворнікова Т.В., в. о. сільського голови с. Глибочок Білозір Л.І.

     На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 21 земельної ділянки. Враховуючи, що по 2-х технічних документаціях на одну і ту саму земельну ділянку Держгеокадастр не дав відповіді, комісією вирішено повернути технічні документації заявникам. Також по 2-х технічних документаціях, які знаходяться в адмінмежах Лісівської та Папужинської сільської ради проходять судові розгляди, комісією вирішено дане питання не виносити на розгляд сесії районної ради до врегулювання конфлікту. По 17-ти земельних ділянках надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд сесії.

     Крім того, розглянуто хід виконання Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Тальнівському районі на 2016-2017 роки.

       Члени комісії спільно з головою Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО Василем Данилюком розглянули та обговорили звернення спілки про надання земельних ділянок учасникам АТО.

           В роботі комісії взяти активну участь депутати Скіченко  Микола Дмитрович, Слободяник Микола Архипович, Коваль Валерій Дмитрович, Карпенко Олена Анатолівна та Терещук Іван Кіндратович.

                                                                   Виконавчий апарат районної ради

Повернутись