Відбулося засідання консультативно-координаційної ради

          16 лютого 2016 року в залі засідань районної ради відбулося засідання консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська.

          З питання співпраці органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО доповідав начальник відділу Держгеокадастру в районі Сикалов Г.А.     Запропоновано, відповідно повноважень, районній державній адміністрації, Відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі зкоординувати діяльність щодо отримання згоди орендарів земель державної власності на внесення змін в договора оренди в частині зменшення площ орендованих земель для подальшого надання  учасникам проведення АТО та надати сільським радам пропозиції щодо кількості земель державної власності необхідної для забезпечення потреб учасників АТО, які проживають в м.Тальне,  пропорційно в розрізі кожної сільської ради..

  Щодо створення об’єднаних територіальних громад у Тальнівському районі інформували присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В. та начальник економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сандул Т.В. Вони надали роз’яснення з фінансових питань при створенні об’єднаних територіальних громад, утримання обєктів  соціальної сфери та сільської інфраструктури За наслідками обговорення запропоновано райдержадміністрації розробити проекти щодо реформування спроможних територіальних громад та впродовж двох тижнів розглянути дане питання на засіданні робочої групи райдержадміністрації з питань моделювання об’єднання територіальних громад за участю представників всіх територіальних громад району. 

         Із означених питань в обговоренні взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, міський та сільські голови.

         Також на засіданні затверджено план роботи консультативно-координаційної ради на  2016 рік.

 

 

Повернутись