Відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування

           14 червня 2016 року в залі засідань районної ради відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська.

          По  питанню співробітництва територіальних громад при реалізації районної програми соціально-економічного та культурного розвитку району доповідала начальник  відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сандул Т.В.

         Запропоновано, відповідно повноважень, міській та сільським радам активізувати роботу щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на соціально-важливі проекти з метою залучення коштів з бюджетів усіх рівнів та участь у Грантових програмах.

         Про практику формування, затвердження та виконання місцевих бюджетів та дотримання фінансово-бюджетної дисципліни інформували: заступник начальника відділу планування бюджету фінансового управління райдержадміністрації Балка Т.В., заступник начальника Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Куценко В.Ф., завідувач сектору доходів та зборів фізичних осіб Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ  Безніздра Л.П.

         Про стан створення об’єднаних територіальних громад у Тальнівському районі інформував присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В.В. За наслідками обговорення прийняті відповідні рішення.

         Із означених питань в обговоренні взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступник міського голови та сільські голови.

Фотозвіт

Повернутись