Відбулося засідання Консультативно-координаційної ради

      20 червня 2017 року в залі засідань районної ради відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська. Перед розглядом питань Валентина Олександрівна привітала Білашківського сільського голову Любов Чмигу із зайнятим другим місцем в обласному конкурсі на кращу сільську раду за підсумками роботи у 2016 році та побажала подальших успіхів на благо жителів громади та України.

         По  питанню використання майна спільної власності територіальних громад сіл і міста району доповідали завідувач відділом комплектування та обробки літератури Тальнівської центральної бібліотеки Литвак С.І., начальник  відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л.В., головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні  Майсюк  А.В. та начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради Іглін С.В.

         За наслідками обговорення запропоновано, балансоутримувачам майна спільної власності територіальних громад сіл і міста району додатково проаналізувати ефективність використання майна та внести пропозиції щодо передачі в оренду або  відчуження майна, яке не використовується та завершити роботу з виготовлення технічної документації, оформлення права власності на нерухоме майно та права постійного користування земельними ділянками.

           Про  компенсацію вартості пільг за рахунок коштів місцевого бюджету інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Маринченко Т.І.                          

         Про здійснення заходів з реформування в  галузі охорони здоров’я в районі та утворення госпітальних округів інформував головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Майсюк А.В.

         Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак ознайомила присутніх із Зверненням депутатів Черкаської обласної ради до голів районних рад, міських, сільських, селищних голів, депутатів усіх рівнів Черкаської області щодо виділення субвенції обласному бюджету для закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги. Запропоновано звернутися до обласної ради про надання інформації щодо суми співфінансування та технічних характеристик автомобіля швидкої допомоги, на придбання якого необхідно виділяти кошти.

         Членами Консультативно-координаційної ради активно обговорювалися питання проведення оптимізації загальноосвітніх та дошкільних закладів у районі по якому доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л.В. та про співробітництво територіальних громад району з питань забезпечення навчання дітей в Тальнівській дитячій музичній школі по якому  інформували  директор Тальнівської дитячої музичної школи Безпала Т.М. та начальник фінансового управління міської ради Ковалишина С.О.

         Із інформацією про співробітництво територіальних громад району та органів виконавчої влади з питань ремонту та належного утримання доріг у районі виступив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Белінський М.Л.

         Про взаємодію депутатів районної ради з депутатами міської, сільських рад, посадовими особами місцевого самоврядування з питань реалізації власних та делегованих повноважень інформувала присутніх депутат районної ради, голова постійної комісії  з соціальних та гуманітарних питань Сарана В.П.  За наслідками обговорення прийняті відповідні рішення.

         Із означених питань в обговоренні взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Дімітров О.С., міський та сільські голови.

                                                                   Виконавчий апарат районної ради.

        

 

Фотозвіт

Повернутись