Відбулося чергове засідання тимчасової комісії районної ради

На  черговому засіданні тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік за участю голови районної ради Руснак Н.П., в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Сандул Т.В., в.о.начальника  Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляди С.Є., заслухано інформації  начальника Тальнівського управління по експлуатації газового господарства Печевала П.Г. та заступника директора РЕМ Налпенка В.А. про діяльність даних організацій.

Печевал П.Г. проінформував членів комісії, що відповідно до рішення ПАТ «Черкасигаз» з 01.08.2015 року працівники управління по експлуатації газового господарства переходять на 3-х денний робочий тиждень. Різке підвищення тарифів на природній газ спонукало жителів району  шукати альтернативні види палива, а це призвело до значного зменшення споживання природного газу. Члени комісії звернули увагу керівника УЕГГ на  необхідність покращення якості надання  послуг фізичним та юридичним особам.

Заступник директора Тальнівського району електричних мереж проінформував про те, що підприємство працює стабільно. Завдяки злагодженій роботі колективу нарікання від жителів Тальнівщини  щодо діяльності РЕМу практично відсутні. Члени комісії висловили вдячність керівництву та працівникам РЕМу за належно організовану роботу з обслуговування абонентів.

Продовжити роботу тимчасової комісії запланували в другій половині червня.

 

 

 

Повернутись