Відбулося чергове засідання консультативно – координаційної ради

    11 червня 2015 року відбулося чергове засідання консультативно – координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке проводила голова районної ради Руснак Н.П. В засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Клименко В.П.

         З питань ремонту та утримання доріг комунальної власності, механізму взяття їх на баланс, доповідали начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сандул Т.В. та заступник начальника фінансового управління  райдержадміністрації Ковалишина С.О. За наслідками запропоновано продовжити роботу щодо прийняття у комунальну власність безхазяйних доріг, виробити механізм фінансування ремонту доріг загального користування в селах району, звернутись до Тальнівського РВ УМВС України в області щодо посилення контролю за рухом великовагових транспортних засобів на дорогах з обмеженням навантаженням на дорожнє полотно з метою недопущення його руйнування.

      З питань практичного застосування органами місцевого самоврядування положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» проінформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради  Карпук В.П.

Повернутись