Відбулось засідання президії районної ради

  24 жовтня 2017 року відбулось засідання президії районної ради, яке проводила голова районної ради Любомська В.О., за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В.
  Членами президії розглянуто питання, які передбачається винести на розгляд сесії районної ради. Про наслідки розгляду проектів рішень та надані щодо них висновки профільних постійних комісій районної ради інформували:
Дімітров О.С. – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку;
Ковальов А.К. – голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики;
Сарана В.П. - голова постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань;
Танцюра В.В. - голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності.
  Президією попередньо узгоджено пропозиції і рекомендації з питань, які передбачено внести на розгляд ради. Зокрема, питання «Про передачу майна» знято з розгляду за клопотанням суб’єкту подання; «Про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Тальнівському районі на 2013-2018 роки», «Про повернення з оперативного управління майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району» - за рекомендаціями профільних постійних комісій повернено на доопрацювання суб’єктам подання.
  Виконавчому апарату районної ради доручено підготувати узагальнений проект порядку денного сесії та надати його депутатам районної ради.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись