Відбулось засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

    08 листопада 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.), на якому були розглянуті питання порядку денного 10-ї сесії районної ради, зокрема: про затвердження у новій редакції статуту Тальнівської дитячої юнацької спортивної школи; про хід виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2015 № 38-12/УІІ «Про відзнаку районної ради «Почесний громадянин Тальнівщини» (щодо зміни складу комісії).

   Крім вище названих, члени комісії активно обговорили в порядку контролю питання про хід виконання районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки; про стан виконання районної програми «Сільська школа Тальнівщини». Розглянули рішення Черкаської обласної ради «Про Звернення Черкаської обласної ради до сільських, селищних, міських голів, голів районних рад Черкаської області щодо увічнення пам’яті  про звитяги українських військових доби Української революції 1917-1921 років».

   На завершення голова комісіїСарана В.П. проінформувала про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з державного на місцеві бюджети утримання приміщення загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я. Комісією звернення підтримано та рекомендовано винести на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

  Після обговорення питань депутатами погоджено проекти рішень, які запропоновановинести на розглядпрезидії та сесії районної ради.

Повернутись