Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

   19 квітня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності, на якому розглянуто ряд питань. Депутатами заслухано інформацію начальника районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Слизького О.І. про комплексну програму забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки.

  З інформацією про участь депутатів районної ради в засіданнях постійних комісій, президії та сесії районної ради, про дотримання депутатами районної ради чинного законодавства та Регламенту районної ради в частині формування списків запрошених виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Карпук. За наслідками обговорення даних питань комісією прийнято рішення та запропоновано керівникам депутатських фракцій  районних організацій політичних партій, представлених у  районній раді, розглянути питання щодо стану діяльності депутатів у раді та дотримання вимог Регламенту ради.

 Також на засіданні комісії розглянули питання про стан дотримання депутатами районної ради Закону України «Про запобігання та протидії корупції» в частині фінансового контролю.

  Засідання комісії супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного, в результаті якого проекти рішень було рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання.

Повернутись