Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

  27 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

  Участь і роботі комісії  взяла завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Образцова М.І., яка інформувала членів постійної комісії про проекти рішень до 15-ї сесії районної ради, зокрема: «Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Тальнівського району на 2017-2020 роки» та «Про комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017-2018 роки».

  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П. інформував простан подання електронних декларацій депутатами районної ради та про хід виконання рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-10/ VIІ «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIІ скликання перед виборцями».

   Розглянуто рішення Кам’янськогої районної ради про звернення до Прем’єр-міністра України та голови комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства та запропоновано винести на сесію для розгляду та підтримання депутатами районної ради.

  Також комісією розглянуто лист начальника Тальнівського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області про стан протипожежного захисту сільських населений пунктів  та обговорено питання про стан дотримання депутатами районної ради вимог чинного законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів. Розглянуто інформацію голови Тальнівської районної виборчої комісії про реєстрацію депутатом Назарук О.М. та запропоновано винести на розгляд депутатів районної ради.

   Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради Танцюра В.В., Пилипенко О.Ф. та Маринченко Т.І.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись