Відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності

  19 квітня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив її голова  Ковальов Анатолій Костянтинович. Комісією  розглянуто питання порядку денного 5-ї (позачергової) сесії районної ради. Два з них розглянуто спільно з постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.), зокрема: про реформування друкованого засобу масової інформації комунального підприємства – редакції районної газети «Тальнівщина» та про реформування друкованого засобу масової інформації районної газети «Колос», засновником і співзасновником яких є Тальнівська районна рада. Члени комісії погодили проект рішення, у якому передбачено вихід районної ради із складу засновників (співзасновників) друкованих засобів масової інформації з перетворенням редакцій у суб’єкти господарювання із збереженням назв, цільового призначення, мови видань і тематичної спрямованості.

  Крім того, комісією розглянуто проект рішення районної ради «Про Програму розвитку  інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з  будівництвом, реконструкцією, ремонтом  та утриманням автомобільних доріг загального користування  місцевого значення  у Тальнівському  районі  на 2016 рік»

  Після детального обговорення депутатами погоджено проекти рішень з вищеназваних питань, які запропоновано винести на розгляд сесії районної ради.

Повернутись