Відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності

    7 листопада 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яке проводив її голова Ковальов А.К., за участю голови районної ради Любомської В.О.

   На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради порядку денного 10-ї сесії районної ради такі як: про хід виконання Програми захисту прав споживачів у Тальнівському районі на 2012-2016 роки, про затвердження у новій редакції статуту Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи, про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення шкільної котельні Вишнопільської ЗОШ I-III ступенів.

  Крім питань порядку денного 10-ї сесії районної ради, комісією активно обговорювалося питання про створення районного комунального підприємства для заготівлі дров на заклади соціальної сфери району та впорядкування лісонасаджень. За наслідками обговорення було прийнято рішення поданий пакет документів повернути на доопрацювання. Також комісією було заслухано інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л. В. щодо виконання рішення районної ради від 26.05.2016 № 6-13/VII «Про оптимізацію мережі навчальних закладів району».

  Після детального обговорення депутатами погоджено проекти рішень з вищеназваних питань, які запропоновано винести на розгляд 10-ї сесії районної ради.

Повернутись