Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

  17 грудня 2015 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії Дімітров О.С. В засіданні взяли участь голова районної ради Любомська В.О., голова райдержадміністрації Клименко В.П., перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В.В., заступник голови райдержадміністрації Півторак Т.О., керівники та бухгалтери установ – головні розпорядники бюджетних коштів.

  На початку засідання розглянуто організаційні питання. Одноголосно обрано заступником голови постійної комісії Новицького І.В., секретарем комісії – Кутову В.В. Комісією підтримано проекти рішень районної ради про затвердження регламенту та положення про постійні комісії районної ради. При цьому було внесено ряд пропозицій до запропонованих проектів. Активно відбулося обговорення проекту районного бюджету на 2016 рік, про який інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В. Розглянуто також проекти рішень про надання матеріальної допомоги та передачу матеріальних цінностей.

  При обговоренні проекту рішення про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік розглянуто подання підприємств, установ, організацій про виділення коштів, звернення працівників райлікарні та обкому профспілки працівників охорони здоров’я України щодо фінансування витрат на індексацію заробітної плати працівникам лікарні.

  За наслідками розгляду проектів рішень комісією надано відповідні висновки та вирішено питання внесення змін до районного бюджету розглянути на засіданні комісії, яке провести 21 грудня 2016 року, та повторно розглянути доопрацьований проект бюджету на 2016 рік з врахуванням поданих пропозицій.

Повернутись