Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   27  квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров.

  На засіданні обговорено питання «Про регіональну Програму інформатизації сфери охорони здоров’я Тальнівського району на 2017-2020 роки» по якому інформував головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Анатолій Майсюк.

  Розглянуто питання «Про підсумки виконання районного бюджету за І квартал 2017 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».  По даних питаннях інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

  Також розглянуто проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2017 рік». По даному питанню інформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віталій Захарчук.

  На розгляд комісії також винесено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-16/УІІ «Про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки» по якому інформував керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Віталій Карпук.

  Члени комісії підтримали проект рішення «Про виділення коштів на затвердження переліку об’єктів на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення». З даного питання інформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Белінський.

  В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Володимир Бондарчук, Віктор Марченко, Ігор Новицький, Сергій Тульчинський. Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 05 травня 2017 року.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись