Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

  25 січня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив  голова   постійної комісії  Олександр Дімітров.

   На розгляд комісії виносився проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами» по якому інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

  На засіданні постійної комісії обговорено питання «Про співфінансування для розрахункової субвенції до обласного бюджету з місцевого бюджету для реалізації заходів обласної програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області на 2016-2018 роки» та про створення КП по заготівлі дров. По даних питаннях інформував перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Гречка.

  В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, та члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку  Микола Каплюченко, Ігор Новицький, Віктор Марченко, Сергій Гудзенко. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на сесію районної ради, яка відбудеться 27 січня 2017 року.

Повернутись