Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

   21 вересня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив  заступник голови  постійної комісії  Ігор Новицький.

  На засіданні обговорено питання «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за І півріччя 2016 року». По даному питанню інформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук.

   По  питаннях «Про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року»,  «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами, «Про Програму удосконалення роботи органів виконавчої влади в Тальнівському районі на 20116-2017 роки» інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

  Також розглянуто районну комплексну Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському районі на 2016-2017 роки про яку інформувала начальник управління Державної казначейської служби України в Тальнівському районі Людмила Канєвська.

    В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, та члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Сергій Гудзенко, Ігор Новицький, Микола Каплюченко, Володимир Бондарчук, Сергій Тульчинський. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради, яка відбудеться 23  вересня 2016 року.

Повернутись