Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

20 грудня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив  голова   постійної комісії  Олександр Дімітров. Перед початком засідання комісії голова районної ради Валентина Любомська привітала із 25-річним ювілеєм депутата районної ради, члена комісії Миколу Каплюченка. Побажала йому здоров’я, натхнення, успіхів та сумлінного здійснення депутатських повноважень.

         По  питаннях «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-4/УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами» та «Про районний бюджет на 2017 рік» інформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак та начальник Тальнівського відділення Звенигородської об’єднаної державної податкової інспекції Станіслав Коляда.

     На розгляд комісії виносився проект рішення «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік» по якому інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Сандул.

   На засіданні обговорено питання «Про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини» на 2011-2016 роки (із змінами та доповненнями)». По даному питанню інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації  Лариса Коваль.

     Про штатний розпис, кошторис витрат виконавчого апарату районної ради та оплату праці  голови районної ради в 2017 році, про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки та про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік та затвердження плану роботи на 2017 рік інформував керуючий справами  виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

    В обговоренні поданих проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, та члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку Сергій Тульчинський, Володимир Бондарчук, Микола Каплюченко. Комісією прийнято рішення винести обговорені проекти рішень на сесію районної ради, яка відбудеться 23 грудня 2016 року.

Фотозвіт

Повернутись