Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку

  21 грудня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив її голова Дімітров О.С. В роботі засідання взяли участь голова районної ради В.Любомська та голова райдержадміністрації В.Клименко.

  На засіданні детально розглянуто доопрацьований райдержадміністрацією, з врахуванням внесених на попередньому засіданні пропозицій, проект районного бюджету на 2016 рік. Також обговорено проект рішення районної ради про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. За наслідками комісією запропоновано дані питання винести на розгляд сесії районної ради. Також комісією розглянуто питання можливості надання фінансової допомоги хворим нефрологічного профілю для поїздки в лікувальні заклади області для забезпечення їх лікування методом гемодіалізу. Рекомендовано райдержадміністрації вивчити дане питання та внести пропозиції відповідно можливостей районного бюджету.

  Крім цього членами постійної комісії вносились пропозиції щодо активізації роботи з легалізації робочих місць і створення нових, недопущення виплати зарплати в конвертах, збільшення наповнення в бюджети та інші. В обговоренні питань взяли активну участь депутати Тульчинський С.Б., Новицький І.В., Бондарчук В.І., Каплюченко М.А., Лаціна П.О., Гудзенко С.А.

Повернутись