Відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

    21 вересня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Скіченко М.Д., за участю сільських голів сіл Колодисте, Легедзине, Майданецьке та Павлівки І.

 На засіданні комісії обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 33-х земельних ділянок, по 26-и надано позитивні висновки та запропоновано винести їх  на розгляд сесії.

   Також на комісії розглянуто хід виконання Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва в Тальнівському районі на 2001-2020 роки, районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих пестицидів та про результати роботи тимчасової робочої групи райдержадміністрації з проведення обстеження та аналізу використання земель державної власності. Із зазначених питань депутатів проінформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Захарчук В.В.

   В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Слободяник Микола Архипович, Пасєка Олексій Дмитрович та Коваль Валерій Дмитрович.

Повернутись