Відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   20 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова Ковальов Анатолій Костянтинович.

  В роботі комісії взяли участь заступник начальника Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Руденко Леся Миколаївна та Потаський сільський голова Тарамбула Сергій Андрійович.

  Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд сесії 8 питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах населених пунктів Тальнівського району. 

  Голова постійної комісії ознайомив присутніх із листом райдержадміністрації щодо виділення коштів із бюджетів вищого рівня на фінансування заходів з охорони навколишнього природного середовища в Тальнівському районі.

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович, Мельниченко Сергій Васильович, Коваль Валерій Дмитрович та Коваль Лариса Вікторівна.    

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись