Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

  На засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики 29 січня 2015 року, яке проводила її голова Нестругіна Л.М., розглянуто опубліковане в газеті «Колос» 27 січня 2015 року, звернення депутата районної ради Безрідного В.А. про скликання позачергової сесії.

  Всі члени постійної комісії, в тому числі і Безрідний В.А., та запрошені зазначили, що звернення через засоби масової інформації в частині скликання позачергової сесії є поспішним і необґрунтованим, адже він з даного питання навіть не звертався до голови районної ради, як це передбачено чинним законодавством України  та регламентом районної ради.

  Свої пропозиції щодо питань на розгляд ради він міг внести, подавши їх голові районної ради. Цього ж зроблено не було. Міг це Безрідний В.А. зробити і на черговій сесії, яка відбулася 23 січня 2015 року.

  Разом з тим члени постійної комісії Янішевський В.В., Мельник М.Я., Стеценко І.В., Нестругіна Л.М. відмітили, що робота районних служб з населенням щодо першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних та диверсійних актів майже не проводиться і потребує активізації.

  Голова Тальнівської районної ради Руснак Н.П. підтримуючи пропозиції депутатів районної ради, проінформувала, що розпорядженням голови райдержадміністрації утворено оперативну групу Тальнівського району для координації  роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури, головою якої є голова районної державної адміністрації, а заступником  - голова районної ради. Даною групою щоденно проводиться організаційна робота щодо недопущення дестабілізації суспільної обстановки, забезпечення захисту громадян та охорони об’єктів, недопущенню терористичних актів у районі. Запроваджується за участю керівників підприємств, господарств, установ, організацій, громадськості цілодобове патрулювання населених пунктів, посилення охорони об’єктів підвищеної небезпеки та інше.

  За наслідками обговорення постійна комісія районної ради вирішила вважати, що скликання позачергової сесії є недоцільним, та запропонувала голові райдержадміністрації Нечаю Ю.М. найближчим часом провести координаційну нараду за участю депутатів всіх рівнів, міського, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, громадських формувань на якій узгодити взаємодію в умовах надзвичайних ситуацій  та здійснення заходів з їх попередження, активізувати роз’яснювальну роботу серед населення.

  Також внесено пропозицію голові районної ради Руснак Н.П. винести на чергову сесію районної ради заслуховування звіту керівників відповідних служб про стан виконання  районної комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2015 роки, прийнятою районною радою 5 серпня 2014 року.

  Постійна комісія звертається до депутатів дотримуватись в своїх  діях чинного законодавства України, проявляти почуття обов’язку та відповідальності кожного за дотримання стабільності в районі.

 

Прес - центр районної ради

Повернутись