Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів

 

  6  березня  2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, яке проводила її голова Карбівнича Т.П.

  В роботі комісії взяли участь голова районної ради Руснак Н.П. та т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В.. На засіданні заслухано звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2014 рік та обговорено питання  внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 № 36-2/VI «Про  районний бюджет на 2015 рік». З означених питань інформувала депутат районної ради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В.

  Про проекти районних програм коригування  (оновлення) топографічної підоснови, схеми планування території та генеральних планів населених пунктів Тальнівського району на 2015 – 2020 роки і  створення та ведення містобудівного кадастру на 2015-2018 роки доповідав  завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації   Щербатий М. О.

  Після обговорення поданих проектів, в якому взяли активну  участь голова та члени постійної комісії Карбівнича Т.П.,  Тульчинський С.Б., Накопюк В.І., Копійченко В.П., Шпичак Н.В., голова районної ради Руснак Н.П. та т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В., комісією прийнято рішення внести обговоренні проекти рішень із запропонованими змінами на спільне засідання постійних комісій, яке має відбутись 10 березня 2015 року та сесію районної ради 13 березня 2015 року.                        

Повернутись