Відбулось засідання Консультативно-координаційної ради

   24 листопада 2016 року в залі засідань районної ради відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська.

   По  питанню формування бюджетів на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

   Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль доповідала про оптимізацію загальноосвітніх шкіл району.

   Про стан створення об’єднаних територіальних громад у Тальнівському районі інформував присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, а про стан і перспективи створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у районі інформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук.

    Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук  проінформував присутніх про підсумки районного конкурсу на кращу територіальну громаду 2016 року та про внесені пропозиції щодо відзначення Дня місцевого самоврядування. Запропоновано провести загальнорайонний захід 7 грудня об 11 годині в приміщенні міського центру культури та дозвілля, на який запросити депутатів всіх рівнів, ветеранів та посадових осіб місцевого самоврядування.

  Із означених питань в обговоренні взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступник міського голови та сільські голови.

  На завершення голова райдержадміністрації та голова районної ради зазначили, що внесені учасниками засідання зауваження та пропозиції будуть узагальнені та відповідно повноважень дані доручення щодо їх реалізації.

Фотозвіт

Повернутись