Відбулось засідання Консультативно-координаційної ради

   28 березня 2017 року в залі засідань районної ради відбулося засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради, яке проводила Валентина Любомська, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, депутатів обласної ради Володимира Копійченка та Анатолія Підгорного.

  Депутати обласної ради проінформували присутніх про співробітництво територіальних громад з депутатами рад по реалізації спільних проектів соціально-економічного розвитку територій. Вони закликали міського та сільських голів до співпраці з розробки та подання інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету. При цьому зазначалось, що необхідно враховувати стратегію розвитку держави, області та району на 2017-2018 роки.

   Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль доповідала про проведення оптимізації загальноосвітніх та дошкільних закладів у районі.

   Про здійснення заходів з реформування в галузі охорони здоров’я в районі та утворення госпітальних округів інформувала заступник головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Валентина Калініченко.

   Із зазначених питань в обговоренні взяли активну участь голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, міський та сільські голови, які, зокрема, запропонували спільно підготувати звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Черкаської обласної ради щодо ситуації, яка склалась з формуванням проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Черкаської області».

   На завершення голова районної ради зазначила, що внесені учасниками засідання зауваження та пропозиції будуть узагальнені та відповідно повноважень дані доручення щодо їх реалізації.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись