Відбулось засідання Консультативно-координаційної ради

 Головою районної ради Валентиною Любомською за участю голови райдержадміністрації Василя Клименка 20 березня 2018 року проведено засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради.

 На засіданні спільно з головним лікарем комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганною Данилюк обговорено питання співробітництва органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та комунального закладу з забезпечення якісного медичного обслуговування населення району. Напрацьовано спільні дії, щоб покращити надання медичних послуг громадянам, спростити доступність для громадян, не допускати черг.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка інформував про стан співробітництва територіальних громад району щодо реалізації спільних проектів соціально-економічного та культурного розвитку територій. Визначено основні напрями роботи на 2018 рік.

 Враховуючи, що в квітні 2018 року виповнюється 95 років з часу утворення району, учасниками координаційної ради узгоджено провести загальнорайонні заходи 28 квітня 2018 року з нагоди свята.

 З метою популяризації фізичної культури і спорту, стимулювання здорового способу життя, залучення сільського населення до систематичних занять фізичними вправами, щорічно проводяться сільські спортивні ігри Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село». Про хід їх проведення в 2018 році проінформувала Тетяна Маринченко – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Нею зазначено, що активно включились до участі у волейбольних зональних змаганнях команди сіл Глибочок, Колодисте, Лоташеве, Майданецьке, Вишнопіль, Поташ, Романівка, Тальянки, Білашки, Кобринова Гребля, Кобринове, Веселий Кут; гирьового спорту команди сіл Білашки, Заліське, Кобринове, Кобринова Гребля, Майданецьке, Поташ та Соколівочка.

 Вибороли перемогу та ввійшли до фінальної частини змагань з волейболу команди сіл Майданецьке, Тальянки, Кобринова Гребля. В змаганнях з гирьового спорту вибороли:  І місце команда с.Майданецьке, ІІ – с.Соколівочка, ІІІ – с.Заліське. Поки що в жодному із видів спорту не взяли участі команди Зеленькова, Легедзиного, Мошурова, Лісового, Шаулихи, Папужинець, Лащової, Гордашівки, Онопріївки, Кривих Колін, Павлівки Першої, Корсунки, Здобутка.

 Також на засіданні голова районної ради Валентина Любомська ознайомила присутніх з розпорядженнями Кабінету Міністрів України про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Черкаської області. Запропонувала сільським головам спільно із громадами відповідально віднестись до вирішення питань об'єднання або приєднання громад.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись