Відбулось засідання бюджетної комісії районної ради

  19 січня 2015 року в Тальнівській районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів. На засіданні  розглянуто проект районного бюджету на 2015 рік; про кошторис та штатний розпис виконавчого  апарату районної ради  на 2015 рік;  про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2015 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2011-2015 роки.

  Основним було питання про районний бюджет Тальнівського району на 2015 рік, з якого доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. — Бюджет 2015 року сформований, враховуючи обмеженість ресурсу бюджету, та направлений на фінансове забезпечення заходів по вирішенню найбільш нагальних соціальних проблем і програм, виходячи із реальності та збалансованості, а також в умовах реформованих міжбюджетних відносин. Реформи стосуються, зокрема, галузей освіти та охорони здоров’я, які у 2015 році будуть фінансуватися за рахунок відповідних субвенцій із державного бюджету. 

   З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійної комісії внесено ряд пропозицій розробникам, які ними передбачається опрацювати та винести проекти на пленарне засідання ради. Активну участь в обговоренні взяли участь депутати районної ради Дімітров О.С., Накопюк В.І., Тульчинський С.Б. та головні розпорядники бюджетних коштів.

   В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Руснак Н.П., керівники бюджетних установ.

Повернутись