Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

  20 січня 2015 року  відбулися засідання  постійних комісій та спільне засідання  постійних  комісій  районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговоренню Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2015рік, районногобюджетуна 2015рік.

   Жваво депутати обговорювали питання про районний бюджет Тальнівського району на 2015 рік, з якого доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. — Бюджет 2015 року сформований, враховуючи обмеженість ресурсу бюджету, та направлений на фінансове забезпечення заходів по вирішенню найбільш нагальних соціальних проблем і програм, виходячи із реальності та збалансованості, а також у умовах реформованих міжбюджетних відносин. Реформи стосуються, зокрема, галузей освіти та охорони здоров’я, які у 2015 році будуть фінансуватися за рахунок відповідних субвенцій із державного бюджету. Про зміни в податковому законодавстві присутніх ознайомив начальник Тальнівської ОДПІ Коляда С.Є.

  З основними напрямами Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік депутатів ознайомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Сандул, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Гречка та в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Галина Лементар.

   З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійних комісії внесено ряд пропозицій розробникам, які ними передбачається опрацювати та винести проекти на пленарне засідання ради. Активну участь в обговоренні взяли депутати районної ради Дімітров О.С., Кравчук А.А., Нестругіна Л.М., Гурбич М.Т., Синьогуб В.М., Хоменко М.І., Янішевський В.В., Саєнко В.К. та головні розпорядники бюджетних коштів.

    В засіданнях комісій взяли участь голова районної ради Руснак Н.П., голова райдержадміністрації Нечай Ю.М. та керівники бюджетних установ.

   Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

Повернутись