Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

  19 грудня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.) та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю голови Тальнівської районної ради Любомської В. О., голови Тальнівської районної державної адміністрації Клименка В. П. представників райдержадміністрації, районної ради, центральної районної лікарні.

  На спільному засіданні постійних комісій було заслухано звіт голови районної ради Валентини Любомської про діяльність за 2017 рік. Вона зазначила, що намагалась будувати свою роботу на принципах законності, колегіальності, гласності, а головне – відкритості, з метою найефективнішого використання наданих законодавством повноважень для соціального, економічного та культурного зростання громад. Відмітила, що спільно з постійною комісією з соціальних та гуманітарних питань та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики здійснювався контроль за виконанням заходів районних Програм та рішень районної ради щодо розвитку медицини, освіти, а також збереження та утримання комунального майна району. Також голова районної ради Валентина Любомська проінформувала членів комісій щодо проведеної роботи по виготовленню документів про право власності на комунальне майно району та земельні ділянки під ними. Після детального та активного обговорення членами комісій підтримано звіт голови районної ради Валентини Любомської про діяльність за 2017 рік.

  Окрім звіту голови районної ради члени постійних комісій розглянули та підтримали проект рішення про районну Програму розвитку первинної медико-санітарної  допомоги  населенню Тальнівщини на засадах загальної практики сімейної медицини на 2018-2022 роки. Комісіями запропоновано райдержадміністрації доопрацювати проект рішення щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік та винести на розгляд президії та сесії районної ради. Проект рішення про затвердження Статуту Тальнівської центральної районної лікарні в новій редакції членами комісій запропоновано зняти з розгляду та повернути на додаткове опрацювання.

  Поміж іншого на спільному засіданні комісії було розглянуто звернення ТОВ «ЛІЗОФОРМ МЕДІКАЛ» щодо створення палати замісної ниркової терапії. Після детального розгляду даного питання запропоновано райдержадміністрації спільно з керівництвом центральної районної лікарні дати аргументовані пропозиції по вирішенню питання створення палати замісної ниркової терапії.

  Також комісіями розглянуто звернення депутата районної ради Новицького І. В. щодо надання в оренду нежитлового приміщення в Тальнівській центральній районній лікарні для лабораторії «Сінево». Членами комісій було рекомендовано голові райдержадміністрації повернутись до розгляду питання можливості надання в оренду згідно чинного законодавства нежитлового приміщення для відкриття кабінету з відбору біологічних матеріалів для досліджень на наступному засіданні комісій.

  Заступник головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проінформувала щодо звернення про якість медичного обслуговування дітей. Комісіями рекомендовано головному лікарю комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Данилюк Г.В. продовжити роботу щодо забезпечення належної якості медичного обслуговування  дітей  та підвищити персональну відповідальність медичних працівників за виконання своїх посадових обов’язків.

  Також на спільному засіданні комісій розглянуто звернення депутата Черкаської обласної ради Підгорного А. В. та Шаулиської сільської ради щодо підвезення дітей до шкіл району. За наслідками обговорення комісіями було запропоновано начальнику відділу освіти забезпечити підвезення дітей до кінця 2017-2018 навчального року та Тальнівській районній державній адміністрації відповідно делегованих повноважень спільно з керівництвом Тальнівської ОТГ відпрацювати механізм підвезення дітей до навчально-виховних закладів району врахувавши Закон України «Про співробітництво територіальних громад».Також звернення депутата Черкаської обласної ради Підгорного А. В. щодо скарги медичних працівників сіл Заліське, Кобринове, Лісове депутатами запропоновано перенести на розгляд чергового засідання комісій за участю головного лікаря комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Данилюк Г. В.

  Комісіями було розглянуто також звернення депутата районної ради Поперечного В. А. щодо незадовільного температурного режиму в Папужинському НВК. Після детального обговорення було відмічено, що на даний час в загальноосвітніх закладах районну, забезпечено температурний режим в тому числі і Папужинському НВК. Запропоновано райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації здійснити комплекс необхідних заходів щодо забезпечення належного температурного режиму в загальноосвітніх закладах району в наступних опалювальних періодах і про стан готовності загальноосвітніх закладів районну доповісти на засіданні постійної комісії  районної ради в ІІІ кварталі 2018 року.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись