Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

  10 березня 2015 року відбулися засідання постійних комісій та спільне засідання  постійних  комісій  районної ради, на яких розглянуто всі питання порядку денного чергової сесії районної ради. Особлива увага депутатів була приділена обговоренню підсумків виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району  за  2014  рік, виконання районного бюджету за 2014 рік та внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 № 36-2/VI«Про  районний бюджет на 2015 рік».

   Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району  за  2014  рік доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Сандул, співдоповідали  начальник відділу економічного аналізу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Леся Пересунько та начальник відділу культури райдержадміністрації Альона Качур.                                                       

  Про виконання районного бюджету за 2014 рік доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак, співдоповідав в.о. начальника Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Станіслав Коляда.     

  Жваво депутати обговорювали питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 № 36-2/VI«Про  районний бюджет на 2015 рік», з якого інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Депутати розподілили перехідний залишок коштів районного бюджету.

   З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійних комісії внесено ряд пропозицій розробникам, які ними передбачається опрацювати та винести проекти на пленарне засідання ради. Активну участь в обговоренні взяли участь депутати районної ради Дімітров О.С., Шатайло О.Л. Кравчук А.А., Скіченко М.Д., Терещук І.К., Нестругіна Л.М., Гурбич М.Т., Синьогуб В.М., Хоменко М.І., Янішевський В.В. та головні розпорядники бюджетних коштів.

  В засіданні комісій взяли участь голова районної ради Руснак Н.П., Т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Володимир Гречка та керівники бюджетних установ.

  Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

Повернутись