Відбулось чергове засідання тимчасової комісії районної ради

   29 липня 2015 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік за участю голови районної ради Руснак Н.П., т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В., начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Сандул Т.В., в.о.начальника  Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області    Коляди С.Є., заступника начальника управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Сухоноса А.Г., на якому заслухано інформації про діяльність підприємств, організацій та підприємців, які орендують водні об’єкти, що знаходяться на території Тальнівського району.

   Орендарі висловили занепокоєння щодо відсутності на законодавчому рівні Порядку передачі  в користування на умовах оренди водних об’єктів. По даному питанню проінформував заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сухонос А.Г., який повідомив, що відповідно розпорядження обласної державної адміністрації делеговано Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації готувати документи, необхідні для передачі в користування на умовах оренди водних об’єктів, та передавати їх на погодження Комісії. За рішенням Комісії можна укладати, продовжувати та  розривати з орендарями договори оренди.

  Т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В. наголосив на легалізації робочих місць, це сприяло б соціальному захисту громадян та збільшило б надходження коштів до бюджетів. Також рекомендував орендарям працевлаштовувати на роботу громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

   Члени комісії акцентували увагу на тому, що зараз рибальство це велика галузь промисловості, яка включає в себе не лише вилов риби з метою її продажу, але також і її розведення. Це дало б можливість забезпечити населення різноманітною рибною продукцією.

   Продовжити роботу комісії запланували на другу декаду серпня місяця.

Повернутись