Відбулось чергове засідання тимчасової комісії районної ради

   20 травня 2015 року відбулось чергове засідання тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік за участю голови районної ради Руснак Н.П., т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В., начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Сандул Т.В., в.о.начальника  Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляди С.Є., заслухано інформації  керівників ТОВ «Тальнівський завод «Мінводи»  та ТОВ «Амур» про діяльність даних підприємств та перспективи їх розвитку.

   Керівник ТОВ «Тальнівський завод «Мінводи»  Чеканова Н.І. зазначила, що основні проблеми, які має завод – це високі ціни на матеріали, нестача оборотних коштів та низька платоспроможність населення. Але не зважаючи на економічну кризу в країні завод продовжить випуск мінеральної води і навіть буде розширено асортимент продукції.

  Керівник ТОВ «Амур» Некрилов С.В. проінформував членів комісії про стан надання послуг по будівництву, виробництво плитки тротуарної та бетонних блоків.

  Продовжити роботу тимчасової комісії запланували на наступному тижні. 

Повернутись