Відбулось чергове засідання тимчасової комісії районної ради 06.05.15

   06 травня 2015 року відбулось чергове засідання тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік за участю голови районної ради Руснак Н.П., т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В., начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Сандул Т.В., в.о.начальника  Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляди С.Є., керівника ТОВ «Тальнівський щебеневий завод» Орлова В.А. та представника ФОП Лавріненко Р.Г.

  На засіданні обговорювались шляхи відновлення діяльності ТОВ «Тальнівський щебеневий завод». Керівник ТОВ «Тальнівський щебеневий завод» Орлов В.А.  проінформував про те, що завод призупинив свою виробничу діяльність з жовтня 2013 року. Основна причина – відсутність збуту продукції, так як  90% продукції експортувалось до Російської Федерації. Членами комісії внесено пропозицію керівництву району звернутись із клопотанням до народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М. та Яценка А.В. щодо сприяння у відновленні роботи щебеневого заводу.

  Представник ФОП Лавріненко Р.Г. Дульдір’єр В.Т. повідомила, що дане підприємство розпочало свою роботу з березня 2015 року і займається випічкою хліба та хлібобулочних виробів. Закуплено сучасну техніку для випікання хліба, створено 3 робочих місця і в подальшому планується наростити виробничі потужності. Члени комісії побажали успіхів у розвитку підприємства та випуску якісної продукції.

   Продовжити роботу тимчасової комісії запланували на наступному тижні. 

Повернутись