Відбулися змагання фінальної частини VI Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів

З 11 по 18 червня 2017 року у м.Чорноморськ Одеської області відбулисязмагання фінальної частини  VIВсеукраїнської Спартакіади серед депутатів Верховної Ради,Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільськихта селищних рад.
          17 команд з усіх куточків України змагалася у 5 видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

До складу збірної депутатів Черкаської області з шахів увійшов депутат Тальнівської районної ради Слободяник Микола Архипович. Він вперше взяв участь у змаганнях такого рівня і показав гідний результат з шахів, де виборов шосте місце серед досить сильних та досвідчених суперників. Колега Миколи Слободяника, депутат Потаської сільської ради Маньківського району Лариса Килимниченко, зайняла перше місце здобувши тринадцять перемог в тринадцяти зустрічах. Разом з Миколою Слободяником вони стали чемпіонами VIВсеукраїнської Спартакіадиу командних змаганнях з шахів.

За підсумками загальнокомандної першостіу 5 видах спортукоманда Черкаської області зайняла почесне друге місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спорті, трудовій та депутській діяльності.