Відбулися збори роботодавців району

    4 жовтня 2016 року відбулися збори організації роботодавців Тальнівського району. В них взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

  По питанню виборів голови та членів комісії організації роботодавців Тальнівського району та приведення у відповідність  документів  по даній організації згідно чинного законодавства доповідала начальник відділу виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тальнівському районі Ірина Рибак. Головою організації роботодавців району обрано директора ВСП Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва Крошку Віктора Олександровича .

   Заступник директора Тальнівського районного центру зайнятості Наталія Слободян проінформувала присутніх щодо сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, в т.ч. учасників АТО, а про надання органами Пенсійного фонду послуг в електронному вигляді та реєстрацію на веб-порталі електронних послуг інформувала завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Людмила Поповиченко.

Повернутись