Відбулися загальні збори жителів Лоташівської громади

   16 березня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська та депутат обласної ради Анатолій Скіченко взяли участь в загальних зборах (конференції) жителів Лоташівської громади.

   На конференції сільський голова Сергій Поліщук прозвітував про підсумки соціально-економічного розвитку на підвідомчій території Лоташівської сільської ради за 2016 рік та стан організації роботи сільської ради, що стосується інтересів громадян. Також обговорювались питання  розвитку населених пунктів сільської ради на 2017 рік.  

   Жителями Лоташівської громади піднімалися питання щодо ремонту доріг, оплати наданих послуг за електроенергію, проблеми водопостачання.

 Депутат обласної ради Анатолій Скіченко проінформував про свою депутатську діяльність, а також відзначив ефективну співпрацю депутатів обласної ради від Тальнівського району із районною радою. Наголосив на перевагах передачі землі в оренду місцевим сільськогосподарським виробникам.

 Голова районної ради Валентина Любомська подякувала депутатам Лоташівської сільської ради та сільському голові Сергію Поліщуку за співпрацю із районною радою, надання субвенцій районному бюджету для фінансування районних програм. Наголосила на підтримці закладів освіти, культури та розвитку фізичної культури і спорту на селі. Валентина Олександрівна вручила Подяку сільському голові та громаді сіл Лоташеве та Піщана від командування та особового складу військової частини за допомогу, моральну та матеріальну підтримку та громадянську позицію. Також, за дорученням районної організації ветеранів війни та праці, нагородила Грамотою організації ветеранів України  голову первинної організації ветеранів війни та праці Лоташівської сільської ради Коріненко Інну Миколаївну за активну участь у патріотичному вихованні молоді та підтримку ветеранів сільської громади.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись