Відбулися урочисті заходи з нагоди 30-річчя створення обласної організації ветеранів

       28 лютого 2017 року в приміщенні Черкаської обласної філармонії відбулися урочисті заходи з нагоди 30-річчя створення обласної організації ветеранів. Ветерани Тальнівського району також взяли участь у заході. Організувала поїздку голова районної ради Валентина Любомська.
Спонсорську допомогу надали депутат обласної ради Анатолій Підгорний та депутат міської ради Олександр Гижко.                                  

         Делегації з районів та обласного центру зустрічали звуки духового оркестру, які додавали події святковості і урочистості. А коли наповнилася зала, зі сцени залунала душевна, заклична українська пісня у виконанні Черкаського академічного заслуженого українського народного хору під керівництвом художнього керівника, Заслуженого діяча культури України Леоніда Трофименка.

         Ведучі коротко згадали про історію заснування обласної організації та тих авторитетних людей, які стояли біля витоків її створення.

         Привітати ветеранів Черкащини з ювілеєм завітав голова обласної ради Олександр Вельбівець.Він  зазначив, що за роки діяльності обласна організація вже має свою славну історію, традиції, певні здобутки, якими по праву можна пишатися.

         Завжди, впродовж усіх цих років ветерани, попри поважний вік, залишалися активними в суспільному житті та виконували важливу соціально-патріотичну роботу, сприяли і сприяють розвитку волонтерського руху, дбаючи про побутові умови своїх ветеранів, людей похилого віку, постійно співпрацювали із місцевими органами самоврядування та виконавчої влади, а, при потребі, захищали своїх членів організації.
         Голова обласної ради підкреслив, що все це стало можливим завдяки активності голови обласної організації – Володимира Веретільника: «Саме його життєва позиція, значний досвід, уміння запалювати і надихати, не залишають байдужими й об’єднують усіх нас навколо ваших потреб».
Олександр Вельбівець висловив вдячність ветеранам Черкащини за працьовитість, витримку, стійкість та ту силу духу, яку вони передають підростаючому поколінню і яка гартує всіх нас і допомагає витримати усі нинішні випробування.Керівник побажав всім учасникам урочистостей Божого благословення, міцного здоров’я, добра та любові рідних, дітей, внуківта друзів.

                                                       Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись