Відбулись засідання постійних комісій та президії районної ради

     29 липня 2014 року відбулось засідання постійних комісій Тальнівської  районної ради, на яких розглянуто питання, які передбачається винести на розгляд чергової сесії ради та заслухано інформації про виконання прийнятих районною радою програм. Також відбулося спільне засідання постійних комісій за участю голови районної ради Руснак Н.П. та голови райдержадміністрації Нечая Ю.М., на якому активно обговорювався стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету за І півріччя 2014 року, внесення змін  до бюджету. Головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні        Майсюк А.В.  прозвітувався про результати фінансово-господарської діяльності установи за 6 місяців 2014 року. Обговорено законопроект про  внесення змін до Конституції України та запропоновано активізувати обговорення за участю депутатів місцевих рад, жителів територіальних громад з послідуючим узагальненням робочою групою.

  Проінформовано було депутатів про роботу групи по легалізації найманих робочих місць; про хід виконання Програми забезпечення потреби району у продовольчому зерні  на 2009-2015 роки; про стан виконання цільової програми впровадження в Тальнівському районі проекту ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» на 2012-2015 роки.

   Постійними комісіями внесено пропозиції винести на розгляд президії та сесії районної ради  подані проекти рішень.

*****

  29 липня 2014 року  головою районної ради Руснак Н.П. проведено засідання президії районної ради. На засіданні голови постійних комісій проінформували про результати обговорення поданих проектів рішень районної ради та внесені депутатами пропозиції. Прийнято рішення винести на сесію районної ради розглянуті проекти із запропонованими змінами.

Повернутись